KAS IR KOUČINGS

Lielākā daļa cilvēku pārliecinoši piekrīt apgalvojumam “Es varu visu, ko vien patiesi vēlos”, svarīgi saprast, kas tieši ir tas, ko es vēlos, citiem vārdiem sakot, kāds varētu būt mans mērķis.

KOUČS IR ATBALSTA PERSONA SARUNAI PAŠAM AR SEVI, kura Tev palīdz ieraudzīt  mērķi, sajust to un atrast drosmi izdarīt to, ko esi vēlējies. Sarunas laikā koučs klausās, ko Tu saki un kā Tu to saki,  atklāj noderīgas emocijas, kas pavada Tavas domas, lai Tu iegūtu lielāku skaidrību.

IZVIRZI SAVUS MĒRĶUS. Mērķi ļauj mums iegūt to, ko vēlamies, un to, kas mums ir vajadzīgs. Mērķi dod mums virzienu un mērķtiecību. Tāpat, pirms sēžamies mašīnā, izlemjam, kurp vēlamies nokļūt, un stūrējam savu mašīnu tajā virzienā. Mērķi ir prieks, tie padara dzīvi interesantu un aizraujošu. Tad, kad mērķi ir pierakstīti, tie iedarbina spēcīgu psiholoģisku, garīgu un emocionālu spēku, tava enerģija vairojas.

KĀDI IR MŪSU MĒRĶI? Kādus notikumus gaidām piepildāmies? Kādas problēmas vēlamies atrisināt? Kādas pārmaiņas sevī vēlamies? Visu padariet par mērķi!

KOUČINGS BALSTĀS uz pozitīvo psiholoģiju un lietišķās neirozinātnes metodēm, tas palīdz cilvēkam pārslēgties  no pašreizējiem domāšanas modeļiem un rosināt jaunas idejas savā prātā. Tu sāksi redzēt savu situāciju no jauna skatupunkta: reālu, taustāmu un patiesu. Risinājumi, kuri iepriekš nebija redzami, kļūs acīmredzami.