KOUČINGS JAUNIEŠIEMBŪT JAUNIETIM nozīmē atrasties ļoti interesantā, bet arī sarežģītā un atbildīgā dzīves posmā. Tas ir laiks, kad cilvēki uzsāk savu patstāvīgo dzīvi, meklē savu profesiju, soli pa solim attālinās no vecākiem un meklē savu otro pusi nopietnu attiecību veidošanai. Lēmumi, kuri pieņemti šajā laikā, ietekmē cilvēku visas dzīves garumā.

VIENATNĒ IR GRŪTI TIKT GALĀ ar šīm svarīgajām izvēlēm, ir vajadzīgs cilvēks, ar ko aprunāties, lai labāk saprast pašam sevi, saprastu, ko īsti dzīvē gribas, uzzīmēt  savas nākotnes visskaistāko bildi. Par šādu cilvēku, atbalsta personu sarunai ar sevi, var kļūt koučs.

KOUČS NAV SKOLOTĀJS vai padomdevējs, viņš tikai uzdod jautājumus,  uz kuriem atbildot, cilvēks labāk saprot sevi, izprot likumsakarības savā dzīvē un ierauga iespējamos risinājumus jebkuram dzīves jautājumam.

KOUČINGA PROCESĀ JAUNIEŠI iemācās atklāt, formulēt un sajust savus mērķus; atrod drosmi, ceļus un resursus mērķu īstenošanai; tiek skaidrībā ar savas profesijas izvēles jautājumiem; izstrādā pozitīvu dzīves attīstības modeli, ņemot vērā savas stiprajās pusēs; iemācās būt par savas dzīves saimniekiem.